PATRON MEDIALNY

Aktualności

Skawa - Piotrowice - najważniejsze akcje meczu

• autor: skawap, 2011-08-19 18:07

W dalszej części newsa najważniejsze akcje z meczu "SKAWA" Podolsze -  LKS Piotrowice.

-> więcej

Skawa Podolsze – LKS Piotrowice  / to co zdążyłem zanotować /

5’ – Rafał Szkółka strzela minimalnie nad bramką z kilkunastu metrów

6’ – Łukasz  Woźniak ratuje nas przed bramką po błędzie jednego ze swoich kolegów z obrony

7’ – kontuzja Wieśka  Żmudy

10’ – niepotrzebny nasz  faul  z boku  w odl. ok.  15 m , Woźniak wypuszcza mocny strzał z wolnego  ale nikt go nie asekuruje i napastnik  gości strzela z bliska na 0-1

17 ‘ - Maciej Szczyżyca w swoim stylu przedziera się przez obronę Piotrowic  ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem potyka się nie oddając strzału

18’ – piękny strzał Szkółki w prawej strony z ostrego kąta i jest 1-1

34’ – Artur Serwatka z ok. 20 m strzela w poprzeczkę bramki rywali

37 ‘ – Szkółka mija w boku kilku rywali i zagrywa wzdłuż bramki , gdzie  wbiega Szczyżyca i pakuje piłkę z bliska w siatce  , jest 2-1

53’ – groźny strzał Piotrowic broni Woźniak

60’ – błąd obrony i tylko nieudolności  zawodnika gości który przenosi piłkę wysoko nad pustą bramką  zawdzięczamy , że nadal prowadzimy

61’ – w rewanżu po dobrym podaniu Szczyżycy ,  Szkółka wychodzi na 30 metrze sam na sam z golkiperem  ale naciskany przez goniących go  obrońców  nie wykorzystuje sytuacji strzelając w skracającego kąt bramkarza

70’ –tym razem Szkółka oddaje strzał w wysokości narożnika pola karnego ,piłka uderza jeszcze po drodze jednego z obrońców i nad rękami bramkarza ląduje pod poprzeczką  Piotrowic  , jest 3-1

80’ – kolejny raz sam na sam z bramkarzem wychodzi  dynamicznie Szczyżyca ale strzela za słabo z kilku metrów  i bramkarz gości łapie piłkę

Zwycięstwo zasłużone ale goście pokazali ,że będą się liczyć w tych rozgrywkach . Osoba ich trenera Sławomira Frączka gwarantuje ,że wartość ekipy Piotrowic będzie rosnąć . Dobrze ,że zagraliśmy z nimi gdy efekty pracy trenerskiej będą dopiero procentować za jakiś czas . Czas pracuje również na naszą korzyść  bo zapału ale i wiedzy nie brakuje naszemu nowemu trenerowi Krzysztofowi Chłopkowi . Dobra frekwencja na treningach i postawa zawodników też napawa optymzmem .