PATRON MEDIALNY

Aktualności

Remis juniorów...

• autor: kopek92, 2008-09-20 18:30
"Skawa" Podolsze zremisowała u siebie z LKS Porębą Wielką 1:1 (1:0).Bramkę dla naszej drużyny zdobył Krzysztof Kosowski.

Mecz rozpoczął się podobnie jak w ostatniej kolejce z Grojcem."Skawa" od początku zaczęła atakować,co przyniosło skutek w 12' kiedy to faulowany w polu karnym był Damian Brandys.Sędzia w tej sytuacji bez wachania wskazał na "wapno".Do piłki podszedł Krzysztof Kosowski,który pewnym strzałem w lewy róg bramkarza zdobył pierwszą bramkę w tym meczu.

W kolejnych minutach w grze obu zespołów było sporo niedokładności,nie celnych podań,wszystko ze wzgledu na padający deszcz i mokrą murawe.Dopiero w 35' przed doskonała sytuacją stanęli zawodnicy Poręby.Po odbiciu piłki ręką przez Jacka Domżała,sędzia kolejny raz podyktował rzut karny.Na szczęśćie dla "Skawy" zawodnik gości nie wytrzymał presji i uderzył w poprzeczkę bramki,której kolejny raz strzegł Sebastian Serwatka.Wynik do przerwy się nie zmienił i gospodarze schodzili z boiska z przewagą jednej bramki.

Po przerwie wyrównali goście.W 50' po rzucie rożnym najwyżej do piłki wyskoczył zawodnik Poręby,który posłał piłkę obok Serwatki.Bramka to dobrze podziałała na gości,którzy kilkakrotnie próbowali swego szczęścia.Najbliżej byli w 77' kiedy po błedzie naszej obrony,sam na sam z Serwatką wyszedł zawodnik Poręby,na szczęście nasz bramkarz był góra w tej sytuacji."Skawa" też miała swoje sytuacje ale strzały Garczarczyka czy też Hrubego nie znalazły drogi do siatki.

Wynik meczu do końca nie uległ zmianie,remisujemy 1:1.Wynik sprawiedliwy,lecz na pewno mały niedosyt pozostanie...

Przed meczem juniorów swój mecz rozegrali trampkarze,którzy przegrali 1:8.Bramkę zdobył Konrad Leśniak.

Skład juniorów:S.Serwatka-Garczarczyk,Polanek,Domżał-Swornóg-Hruby,K.Kosowski,A.Serwatka,Brandys(M.Bartula 55')-Mostowik,Zimnal