Mistrzostwa LKS gm. Zator w tenisie stołowym w Palczowicach

• autor: skawap, 2010-03-16 09:38
      Nasi reprezentanci wzięli udział w turnieju tenisa stołowego w Palczowicach . Stanowiliśmy obok gospodarzy najliczniejszą ekipę . Niestety na turniej nie przybyli zawodnicy z Grodziska co jest zaskakujące bo w przeszłości licznie uczestniczyli w turnieju .

Najwięcej naszych zawodników zagrało w najmłodszych kategoriach wiekowych . W ogóle nie było zawodników z Podolsza z roczników 95-91 . Czyżby uważali ,że nie mają szans z innymi ekipami ? Prawdą jest ,że niestety w Podolszu brak jest warunków do uprawiania tenisa bo nie gra się w niego na terenie szkoły w przeciwieństwie do innych szkół w gminie a świetlica w Domu Ludowym nie jest taka o jaką  wnioskowali przedstawiciele naszego klubu będący w Radzie Sołeckiej i uniemożliwia uprawianie tej dyscypliny sportu . Najmłodsi jednak odważnie pojawili sie na zawodach , pograli z innymi i w efekcie zdobyli w swoich kategoriach medale : złote - Madzia Bartula i Arek Walkowicz  , srebrne -  Ewa Walkowicz , Konrad Wiecheć , Przemek Szczelina i Patryk Kwiatkowski , brązowe - Damian Polanek , Konrad Gzela , Patryk Fryc i Piotrek Górny . Za reprezentowanie naszego klubu w/w zawodnikom i Michałowi Zimnalowi , który jako jedyny odważył się wystąpić w starszych kategoriach wiekowych należą się słowa uznania .

autor: ~prsv fgcmfekbf fhrjy6 2010-04-18 12:00:21

avatar poghnmug bgfbhbv bhf vhbbvvdbvnyhbnnnnnvj

autor: ~jkkhmbnnfgbfhrhhh 2010-04-18 12:01:37

avatar poghnmug bgfbhbv bhf vhbbvvdbvnyhbnnnnnvj vdhv dfvjbhhbc sjcbfbjbfjbcchfcnbccbscppiposfv hbh d cvdncd dc cb jbcjkcjkcnkcnknckvnkvnd jknvkjkvvnnkvnnvkjnkdvnjkjvnn djngnv jknb123456mmg v v vd,v v dv v,d,v vjdvngv fvkdgdgvnv vnv v nv vmn jvdv j v fjdrdgh97133ygb cncv c v v fkld dlv lvdln vk nvkl vn,vd, kldvn dvjd md,n nf,cvn,mvn,vnkld dvn cvnvnv,vjk nvklvnkvnjvnjvnjjfv jfv jfvbkdfvkdfv