Turnieje halowe rozpoczęte !

• autor: skawap, 2011-12-14 15:50

Serię turniejów halowych z udziałem naszych drużyn rozpoczęli trampkarze starsi .Nasi zawodnicy wstydu nam nie przynieśli i w turnieju eliminacyjnym mistrzostw podokręgu w Kętach zajęli czwarte miejsce . Pokonali zespoły z naszej ligi , natomiast  w zespołami Osieka i Chełmka przegrali jedna bramką . Porażka 0-4 / gdy inni przegrywali wyżej /  ze zwycięzcą eliminacji Unia Oświęcim wstydu nie przynosi .

W pierwszym meczu meczu nasi wygrali 1-0 z Grojcem po bramce Konrada Wiechcia . " Franek " pomimo ,że jest jeszcze wieku trampkarza młodszego był najlepszym zawodnikiem naszej ekipy co udowodnił w kolejnych meczach .Polankę pokonalismy 3-2 a decydujacą bramkę strzelił na sekunde przed końcową syreną Arek Walkowicz, pozostałe gole zdobyli Wiecheć i Patryk Kwiatkowski .Nastepnie przyszła porazka 0-4 z Unią .Potem przegraliśmy  1-2 z Osiekiem / bramka Wiecheć / i 1-2 z Chełmkiem / bramka Walkowicz / .Nasi rywale dysponowali liczniejszą kadrą co zdecydowało o naszych minimalnych porażkach . Awans uzyskała Unia , Osiek i Chełmek .Oprócz w/w reprezentowali nas Piotrek Górny ,  który bardzo dobrze grał  w bramce , Patryk Fryc , Adrian Fryc i Norbert Latuszek .

Kolejne turnieje naszych drużyn :

7 stycznia - eliminacje juniorów w  Ketach / w grupie Przeciszów,Chełmek,Osiek,Unia O. , Zator II /

14 stycznia - turniej seniorów w Spytkowicach / zespoły z gm. Spytkowice , Klecza, Maków,Beskid A./

28 stycznia - juniorzy st. / 93 i młodsi / ADAMEX CUP w Spytkowicach

04 luty - juniorzy mł. / 95 i młodsi/ ADAMEX CUP w Spytkowicach

24 luty - trampkarze st. / 97 i młodsi / ADAMEX CUP  w Spytkowicach

25 luty - trampkarze mł. / 99 i młodsi / ADAMEX CUP w Spytkowicach

w planie sa jeszcze turnieje o mistrzostwo gm. Zator  / terminy jeszcze nieustalone /

Pozostaje mieć nadzieję ,że nasi zawodnicy mając tak atrakcyjny plan zawodów halowych zmobilizują się do treningów i niezawodnie pojawią się na zbiórkach w dniach turniejów .

.

autor: ~kibic 2011-12-15 15:22:21

avatar a w Zatorze na hali będą turnieje seniorów, juniorów i trampkarzy ?

autor: skawap 2012-01-08 18:48:45

Profil skawap w Futbolowo Na turniej eliminacyjny jun. starszych w Kętach pojechalismy okrojonym składem ,oprócz juniorów : Wojtka Kosowskiego,Łukasza Szymonika,Adriana Pindla i Darka Fryca wystapili w bramce trampkarz Piotrek Górny i jego koledzy z 97 r. Arek Walkowicz,Patryki Fryc i Kwiatkowski. Oprócz chorych Domżała i Rechemtiuka pozostali juniorzy " zagineli w akcji " bo już od jesieni nie pojawiają sie na treningach. W tej sytuacji wyniki z mocnymi ekipami / 0-6 z Osiekiem 1-3 z Unia O. 1-2 z Chełmkiem 0-0 z Zatorem 0-1 z Przeciszowem / nie są takie ,nasi zawodnicy walczyli z determinacją i ambicją a wszyscy zasługują na wyróżnienie . Szkoda ,że mają takich " kolegów " dla których koleżeństwo , lojalność , patriotyzm lokalny i klubowy ,samodyscyplina ,sportowy tryb życia to obce niezrozumiałe słowa .

autor: ~;p 2012-01-14 16:50:41

avatar które miejsce seniorzy ?