Sensacja na turnieju w Libiążu !!!

• autor: skawap, 2012-01-23 08:50

Sensacyjnie zakończył się Halowy Turniej Seniorów Piłce Nożnej o Puchar Prezesa PPN Chrzanów w Libiążu . Nikt z organizatorów turnieju nie zakładał ,że jedyny zespół spoza pow. chrzanowskiego i to grający tylko  w kl. B  sięgnie po to trofeum . Faworytami były zespoły grające z okręgówce jak Nadwiślanin  Gromiec / wzmocniony akualnymi zawodnikami III ligowej Janiny / i Zagórzanka  czy spadkowicz z tej ligi Żarki / wzmocnili się kilkoma wychowankami grającymi w Gwarku Zabrze / . Tymczasem triumfatorem zawodów  - bez straty bramki - okazała się świetnie dysponowana tego dnia  SKAWA PODOLSZE .

Udział w turnieju zawdzięczamy operatywności naszego trenera Krzysztofa Chłopka . Zawody rozgrywano z udziałem 16 zespołów . W grupie eliminacyjnej spotkalismy się z trzema  chrzanowskimi A-klasowcami . Już pierwszy mecz pokazał ,że tego dnia nasi zawodnicy są w formie . Pokonaliśmy pewnie Ruch  Młoszowa 3-0 po 2 golach Maćka Szczyżycy i Artura Serwatki . W kolejnym meczu padł remis 0-0 z Arką Babice . Eliminacje zakończyliśmy na I miejscu w grupie po pokonaniu  Nadwiślanki Okleśna 3-0 i bramkach Piotrka Śledzińskiego , Tomka Subla i Artura Nykla .Mogliśmy udać się na obiad / ufundowali go uradowani postawą drużyny nasi sympatycy / bo dalsza faza zawodów odbyła się popołudniu .  W ćwierćfinale wygraliśmy 1-0 z Koroną Lgota / A kl./ po strzale Rafała Szkółki . Doskonale zagraliśmy w półfinale zawodów z Zagórzanką Zagórze  i wygralismy z nimi 3-0 po bramkach Mateusza Jargusa , Serwatki i Śledzińskiego . W finale turnieju przyszło nam rywalizować z drużyną kl,. B ZWM Wodna Trzebinia , która w fazie pucharowej po karnych wyeliminowała Nadwiślan Gromiec i Żarki . Rywal grał bardzo defensywnie opóźniając grę i licząc znowu na karne . Jednak nasz najlepszy snajper Rafał Szkółka zdobył gola po dobrej akcji całej drużyny  i spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 . Nasza drużyna odtańczyła i odśpiewała triumf na środku sali .

Było się z czego cieszyć bo to największy sukces naszych seniorów w historii klubu .W drużynie tej  przecież pierszoplanowe role grają zawodnicy którzy w wieku żaka , trampkarza czy juniora wygrywali podobne turnieje więc dysponuja sporym potencjalem . Nie tylko wynik ale i poziom oraz kultura gry były powodem do dumy . Na trybunach usłyszelismy za to wiele pochwał . Duże znaczenie miało na pewno to ,że nasi zawodnicy przez okres zimy nie " zapadli w sen  "tylko regularnie raz w tygodniu trenowali na sali szkolnej oraz przetarcie jakie mieli tydzień temu na turnieju w Spytkowicach . Tam nie błysnęli grą i wynikami  bo kilku było niedysponowanych .Tym razem jednak wszyscy stanęli na wysokości zadania . Indywidualnie wyróżniony został  Łukasz Woźniak uznany przez organizatorów za najlepszego bramkarza turnieju . Wybrali oni również najlepszych zawodników w poszczególnych ekipach i tutaj wyrózniono wśród naszych Artura Serwatkę . Puchary i statuetki wręczali wicestarosta powiatu chrzanowskiego Maria Siuda i prezes PPN Chrzanów Jóżef Cichoń .

Nasz skład : Łukasz Woźniak - Artur Serwatka , Mateusz Jargus , Maciej Szczyżyca , Damian Bartula - Artur Nykiel , Tomasz Bartula,Piotr Śledziński, Rafał Szkółka- Piotr Krzemień ,Tomasz Subel , Tomasz Drzyżdżyk,Grzegorz Noworyta .

autor: ~anonim 2012-01-23 20:20:18

avatar czy sa jakies zaplanowaane wzmocnienia do naszej druzyne

autor: ~anonim 2012-01-24 15:41:31

avatar przychodzi ktos albo ktos odchodzi w zimie??

autor: ~kibic 2012-01-26 12:38:49

avatar mecz z kwaczałą w Podolszu czy na wyyjeździe?

autor: podolsze123 2012-01-26 17:50:56

Profil podolsze123 w Futbolowo w Podolszu