WYGRANA W SPARTAKIADZIE

• autor: skawap, 2012-07-02 14:36

W dniu 01 lipca na obiekcie LKS „ Skawa „ w Podolszu odbyła się Powiatowa Spartakiada Ludowych Zespołów Sportowych powiatu oświęcimskiego . Zakończyła się ona zwycięstwem naszego klubu . W punktacji  ogólnej Skawa Podolsze zdobyła 97 punktów . Drugie miejsce z dorobkiem 91 punktów zajęła Brzezina Osiek . Trzeci był Gród Grodzisko z 76 punktami .

W zawodach premiowano  do punktacji ogólnej sześć pierwszych miejsc w poszczególnych konkurencjach . Najwięcej punktów bo od 25 do 6 można zdobyć było  w rywalizacji zespołowej w siatkówce i w przeciąganiu liny . W konkurencjach indywidualnych można było zdobyć odpowiednio 7-1 punktów .

Siatkówkę wygrało Podolsze w składzie : Wędrzyk Mariusz , Bartula Damian , Bartula Tomasz , Kędzierski Maciej , Serwatka Sebastian i Hruby Tomasz , przed Włosienicą , trzecie było Grodzisko . W przeciąganiu liny najlepsze było Grodzisko przed Włosienicą , trzecie było Podolsze / Brandys Grzegorz , Woźniak Paweł , Polanek Wojciech , Krowiarz Piotr / .

W  konkurencjach  lekkoatletycznych dominowali  reprezentanci Osieka  którzy mają us siebie sekcję LA oraz Angelika Kolasa reprezentująca Grodzisko ,biegaczka jednego z krakowskich klubów .Jednak nasi reprezentanci  zdobyli także sporo punktów , zajęli też miejsca na pudle .

W biegu 100 m kobiet wygranym przez Kolasę Angelikę piąta była Bartula Magdalena  .Na 400 m kobieta wygrała także  Kolasa Angelika a trzecie miejsce zajęła Świątek Alicja  , za nią finiszowała Wędrzyk Katarzyna . W skoku w dal kobiet wygrała osieczanka  ale druga była Bartula Magdalena a czwarta Świątek Alicja .W pchnięciu kulą kobiet druga była Wędrzyk Katarzyna a trzecia Brandys Monika .Punktowały także dla nas Kosędka Barbara i Woźniak Dorota na czwartym i piątym miejscu .Na 100 m mężczyzn za trójką osieczan finiszowało trzech naszych zawodników , w kolejności Woźniak Patryk , Szczyżyca Maciej i Noworyta Grzegorz .Na 400 m mężczyzn  czwarty był Woźniak Patryk a szósty Szczyżyca Maciej .W skoku w dal szóste miejsce zajął Bartula Tomasz .W pchnięcie kulą mężczyzn bezkonkurencyjny okazał Hruby Tomasz  .Szóste miejsce zajął Woźniak Paweł .

Wszystkim naszym reprezentantom nasza się słowa uznania i podziękowania za udział  w spartakiadzie . Działaczom i sympatykom klubu którzy pomagali w organizacji i przeprowadzeniu spartakiady również serdecznie dziękuję .

Zwycięstwo w spartakiadzie to kolejny sukces naszego klubu w tym roku . Wcześniej wygraliśmy  piłkarski turniej halowy w Libiążu ,  zdobyliśmy halowe mistrzostwo gminy w piłce nożnej w kategorii seniorów  , byliśmy także najlepsi w gminnym turnieju siatkówki . Każdy członek naszego klubu i każdy mieszkaniec Podolsza może być  dumny z naszych tegorocznych osiągnięć .

autor: skawap 2012-07-03 08:26:06

Profil skawap w Futbolowo Fotogaleria z imprezy na stronie www.wdoliniekarpia.24.pl . Wkrótce także na naszej stronie .