PATRON MEDIALNY

Aktualności

Wreszcie zwycięstwo !

• autor: skawap, 2012-10-08 08:14

Nasza drużyna przerwała krótką serię porażek i wysoko pokonała na wyjeżdzie Głębowice 6-1 / 2-0 / .Mecz rozegrany był w trudnych warunkach , przy niskiej temperaturze i padającym deszczu . Już w pierwszej fazie meczu mieliśmy kilka okazji bramkowych . W 4' sam na sam z bramkarzem wyszedł Maciek Szczyżyca , którego golkiper chwycił za nogi . Do karnego podszedł kapitan drużyny Tomek Drzyżdżyk i pewnym strzałem zdobył gola na 1-0 . Kilka minut identycznie faulowany jest przez bramkarza Szczyżyca ale tym razem pan sędzia / przez resztę meczu bez blędów / nie dyktuje ewidentnego karnego i kolejny raz nie daje czerwonej kartki  . Gola na 2-0 w 28'  zdobył Patryk Woźniak  , który grał bardzo dobre spotkanie .

Zaraz  po przerwie z wolnego gospodarze zdobyli gola i rzucili sie do ataków .Jednak już w 53 ' mający dobry dzień Szczyżyca strzelił na 3-1 . Nasi zawodnicy następnie osiągnęli przewagę czego efektem były  kolejne ładne gole : w 62 ' Grześka Noworyty , w 64 ' Patryka Woźniaka  i w 75 ' Maćka Szczyżycy .

W trakcie meczu bardzo groźnie wyglądającej kontuzji kolana doznał grający trener Głębowic Nowak .Do zdarzenia doszło bez udziału naszych zawodników , po wyskoku zawodnika  do piłki . Koledze Nowakowi życzymy szybkiego powrotu na boiska .

Skład :  Woźniak Ł . - Nykiel , Serwatka ,Szczerbik ,Noworyta , Drzyżdżyk , Bartula , Kosowski , Szczyżyca , Szkółka , Woźniak P . , po przerwie zagrali Śledziński , Brzeźniak i Jargus .

Zwycięstwo drużyna dedykuje  trenerowi Krzysztofowi Chłopkowi i jego żonie Natalii . W sobotę wzięli oni ślub w kościele w Libiążu . Wszystkiego najlepszego  !