PATRON MEDIALNY

Aktualności

\" Nam strzelać / CELNIE / nie kazano ... \"

• autor: skawap, 2012-10-16 17:47

Jak się nie wykorzystuje tylu okazji do strzelenia goli to trudno wygrać mecz bo w końcu w tyłach robi się byki . Gierałtowice to poukładana i waleczna drużyna z dobrym bramkarzem  ale powinniśmy ten mecz wygrać gdyby w I połowie nasi zawodnicy mieli lepiej nastawione celowniki . Do przerwy 0-0 . Potem niepotrzebny faul i z 20 m z wolnego goście zdobywają bramkę na 0-1  . Bicie głową o mur nie daje skutku a gierałtowiczanie kontratakują . Nawet z 5 m strzelamy w bramkarza a kolejne błędy w końcówce doprowadzają do stanu 0-3 . Wielkie rozczarowanie naszych kibiców i działaczy  po kolejne porażce u siebie . Brak 4 zawodników z wyjściowej ostatnio jedenastki nie wyjaśnia przyczyn  przegranej bo dublerzy przecież to też zawodnicy doświadczeni i nie odbiegający poziomem od reszty . Kilku jednak naszych piłkarzy  którzy  ciągnęli grę  zdecydowanie obniżyło loty w porównaniu do tego co prezentowali w  przeszłości , choćby na wiosnę .

Po meczu do dymisji podał się zdenerwowany  trener K. Chłopek  . Nie została ona przyjęta bo postawa całej drużyny i efektów prowadzenia jej przez trenera wymaga spokojnej analizy na którą przyjdzie czas po zakończeniu rundy .

Skład :  Serwatka - Nykiel , Jargus , Chłopek , Kosowski ,Drzyżdżyk , Mistarz , Bartula , Szkółka , Szczyżyca , Woźniak P. , grali też Śledziński , Ciemiera M .

Również swój mecz ze Skidziniem 2-4 przegrali juniorzy . Także nie potrafili wykorzystać optycznej przewagi przez cały mecz  a bramki stracili po dużych błędach .

W najbliższy weekend nasze drużyny grają na wyjeździe  . Trampkarze i juniorzy o 8.45 w sobotę wyjeżdżają do Jawiszowic . Seniorzy o 14.30 grają we Włosienicy , wyjazd 13.30 .