Treningi , turnieje i sparingi

• autor: skawap, 2012-11-28 14:34

Po okresie odpoczynku od piłki i od siebie przystępujemy do zajęć treningowych . W grudniu będą one miały charakter rekreacyjny .  Seniorzy z  juniorami  trenować będą w czwartki w godz. 18.00 – 19.30, pierwsze zajęcia w dniu 06 grudnia  . Trampkarze/ i młodsi kandydaci do tej drużyny /  oraz  oldboje w piątki , pierwsi w godz. 16.30 -18.00  a drudzy w godz. 18.00-19.30/ pierwsze zajęcia dla trampkarzy w dniu  07 grudnia /  .

W styczniu nasze drużyny brać  będą udział w turniejach halowych . Już 12 stycznia seniorzy zagrają  w silnie obsadzonym turnieju w Spytkowicach z udziałem m.in., Beskidu Andrychów , Przeciszovii , Halniaka Maków Podh.  . W tej samej hali odbędą się turnieje dzieci i młodzieży z cyklu „ Adamex Cup „: , w dn. 18 stycznia – rocznik 1998 i młodsi , 19 stycznia 2000 i młodsi , 26 stycznia 1996 i młodsi i w dn. 02 lutego 1994 i młodsi . Nasi juniorzy i trampkarze zgłoszeni zostali także do halowych mistrzostw podokręgu oświęcimskiego których termin ostateczny nie jest jeszcze ustalony . W turniejach „ Adamex Cup „ w naszych zespołach mogą gościnnie wystąpić chętni zawodnicy innych klubów , którzy mogą  się wcześniej zgłosić na testy podczas  naszych treningów . Z zimie odbęda się też halowe mistrzostwa gminy Zator .

Ustalony jest już częściowo kalendarz sparingów drużyny seniorów : w dn. 09 marca w Okleśną  , 16 marca z Myślachowicami , 23 marca ze Spytkowicami i w dn. 06 kwietnia z Bobrkiem .

Wkrótce zarząd klubu podejmie decyzję w sprawie zatrudnienia nowego trenera . Obecnie jest rozważanych  kilka kandydatur na to stanowisko .

Naszych zawodników i chętnych do reprezentowania  barw Skawy w przyszłości , zapraszam na zajęcia  .

autor: ~Pogorzanka 2012-12-02 12:11:41

avatar Witam. Pogorzanka Pogorzyce (chrzanowska Klasa B) byłaby chętna rozegrać z wami sparing w ramach przygotowań do rundy wiosennej.Jesli jesteście zainteresowani prosze o kontakt: 884 086 638.