ROZPOCZĘCIE PRZYGOTOWAŃ DO RUNDY WIOSENNEJ

• autor: skawap, 2013-02-03 08:02

Od wtorku 5 lutego nasze drużyny rozpoczynają właściwe przygotowania do rundy wiosennej . Dotychczasowe zajęcia raz w tygodniu  na sali i udział w turniejach halowych miały na celu podtrzymanie dyspozycji fizycznej i zagospodarowanie czasu wolnego naszym zawodnikom . Seniorzy i juniorzy rozpoczynają rozgrywki w weekend 6-7 kwietnia meczami z Broszkowicami więc mamy 2 miesiące na przygotowanie się do sezonu . Jest to też czas aby zaległości nadrobili zawodnicy którzy z różnych powodów nie uczestniczyli w zimie albo tylko sporadycznie w zajęciach na sali .

Ruszamy we wtorek od wewnętrznej gry z udziałem seniorów i juniorów na Orliku w Jankowicach . Wyjazd  z pod Domu Ludowego o godz. 18.30, proszę zabrać swoje stroje treningowe i obuwie typu lanki . We czwartek na sali trening o 18.00 . W niedzielę seniorzy zagrają w turnieju gminnym na hali w Zatorze . Pierwszy sparing seniorów uzupełnionych juniorami w dn. 23 lutego , następne w kolejne weekendy .

W imieniu trenera Szewczyka i Zarządu klubu zapraszam na treningi wszystkich naszych  zawodników / czynnych i byłych którzy ponownie chcą podjąc grę / a także osoby które są zainteresowane zgłoszeniem do naszego klubu .