OBY TAK DALEJ !

• autor: skawap, 2013-04-24 14:14

Wynik mówi sam za siebie . Wygrana z Bulowicami na wyjeździe 4-1 wskazuje na zwyżkę formy naszych  zawodników . Gospodarze rzucili sie na naszych z pasją ale sił wystarczyło im tylko na pierwszą połowę w czasie której dobrze spisywał sie na bramce Łukasz Woźniak   . W drugiej nasza drużyna panowała niepodzielnie . Bramki zdobyli : Maciek Szczyżyca - dwie oraz Rafał Szkółka i Marek Ciemiera - nasz weteran który zdobył także gola w meczy z Broszkowicami .

Nasi zawodnicy zasługują na pochwałę , Damian Banaszak i Tomek Bartula zagrali pomimo urazów bo nie mogli wystąpić  Artur Nykiel i Patryk Woźniak oraz Krzysiek Kosowski . Cała drużyna dobrze sie prezentowała . Oby forma zwyżkowała . W najbliższym meczu w niedzielę o 14.00 zagramy u siebie z Porębą ,która tej wiosny nie zagrała jeszcze ligowego  meczu i nie wiadomo co obecnie prezentuje .

Niestety nasi trampkarze i juniorzy wysoko przegrali w Bobrku . Trampkarze w każdym meczu muszą sie zmagać ze starszymi rywalami ponieważ w dominujących  rocznikach 98-99 mamy tylko trzech zawodników a reszta to chłopcy z roczników 2000-2002 . Za rok czy dwa to oni - mam nadzieję - będą rządzić w swojej lidze   . Juniorzy natomiast nie są w stanie wytrzymać meczów kondycyjnie bo tylko kilku  z nich trenuje regularnie .W sobotę także obie nasze młodsze drużyny zagrają z Porębą o 10.00 i 11.30 i mam nadzieję ,że pokażą lepszą grę .

autor: ~miejscowy 2013-04-26 10:20:34

avatar kiedy odbędzie się jakiś festyn na boisku?