PATRON MEDIALNY

Aktualności

Cenne zwycięstwo

• autor: skawap, 2013-06-06 09:43

Przed spotkaniem z Głębowicami bylismy teoretycznie faworytem meczu . Okazało się,że nie może wystąpić w nim 5 podstawowych zawodników /Bartula-kartki,Banaszak-kontuzja ,Szkółka ,Drzyżdżyk-wyjazdy, Bobik -praca / a jeszcze po pierwsze połowie z powodu wyjazdu musieli zejść bramkarz Woźniak i Szczerbik. Jednak ich zastępcy stanęli na wysokosci zadania i mecz wygraliśmy 3-2 / 1-0/ . Autorami bramek byli Krzysiek Kosowski z karnego , Marek Ciemiera i Maciek Szczyżyca .

Trudno się dziwić ,że gra naszej drużyny w tym meczu nie było najlepsza bo graliśmy w nowym skladzie , było szereg nieporozumień i dużej nerwowości . Nieźle spisali się debiutujący w seniorach juniorzy Łukasz Szymonik , Bartek Biernat i Szymon Stolarczyk . Starsi zawodnicy natomiast zagrali bardzo ofiarnie i z wielką ambicją . Do 88 ' prowadziliśmy 2-1 . Wczesniej Kosowski zdobył bramkę z karnego za  ręke obrońcy gości .Drugą bramkę wypracował Szczyżyca przedzierając się lewym skrzydłem i wykladając piłkę na 5 metrze starszemu z Ciemierów . Na dwie minuty przed końcem meczu napastnik gości przedarł sie przez nasza obronę i nie dał szans Krzyśkowi Szewczykowi,  naszemu trenerowi który stanął na bramce zastępując Woźniaka / ten w pierwszej połowie bronił bez zarzutu/ . Gdy wydawało sie ,że mecz zakończy sie remisowo , popisową akcje rozegrała nasza drużyna . Mateusz Jargus zagrał na prawe skrzydło do Patryka Woźniaka który w biegu doskonale zacentrował w pole karne . Tam w tempo idealnie głową uderzył nadbiegający  Szczyżyca trafiając w okienko bramki Głębowic . Sędzia dołożył jeszcze 4 minuty ale gościom którzy ambitnie dążyli do zmiany rezultatu nie udało się strzelić bramki .

Skład : Woźniak Ł. / Szewczyk / - Szczerbik /Szymonik / ,Serwatka ,Noworyta,Nykiel , Woźniak P.,Kosowski ,Jargus , Ciemiera K  / Stolarczyk / ,Szczyżyca, Ciemiera M. / Biernat / .

W najbliższą niedziele zagramy o 17.00 w Gierałtowicach . Walczymy o zwycięstwo które może w ostatecznym rozrachunku dać nam trzecie miejsce w lidze .