Bobrek pokonany !

• autor: skawap, 2013-08-03 12:24

W I rundzie PP nasz drużyna  pokonała A-klasowy Bobrek 3-2 / 1-0 / . Mecz stał na dobrym poziomie , był szybki i emocjonujący z dużą ilością sytuacji podbramkowych . Nasi zawodnicy nie zawiedli i ponownie potwierdzili  ,że tkwi w nich duży potencjał piłkarski .Z przyczyn formalnych nie zagrało jeszcze kilku zawodników którzy najprawdopodobniej  wzmocnią nasz zespół w tym sezonie .

Udanie wypadł powrót do macierzystego klubu Damiana Bartuli . Zawodnik który kilka lat spędził w juniorach Unii Oświęcim z którą zdobył wicemistrzostwo MLJS i dla której  strzelił sporo bramek a potem był podstawowym zawodnikiem IV-ligowej Przeciszovii , odrzucił propozycje kilku klubów z IV oraz V ligi i postanowił pomóc kolegom  w walce o awans do kl. A . W meczu z Bobrkiem  Damian dwukrotnie asystował przy bramkach Maćka Szczyżycy , trzecią strzelił Rafał Szkółka po dograniu Maćka . Do zespołu wrócił też po występach w juniorach starszych Unii okupionych poważną kontuzją Wojtek Kosowski  , nasz 19-letni wychowanek  .

Skład na Bobrek :  Hruby - Kosowski K. , Banaszak , Szczerbnik , Serwatka A. , Jargus , Bartula T. ,Bobik , Szczyżyca , Bartula D. , Szkółka R.  oraz Nykiel , Ciemiera K . , Noworyta , Kosowski W.

Naszym rywalem w II rundzie PP będzie zwycięzca meczu Zator-Malec gdzie faworytem są wzmocnieni kadrowo gospodarze . Zapowiadają się więc  wielkie derby zatorszczyzny !