Ważne zwycięstwo

• autor: skawap, 2014-05-27 09:52

Przed meczem z Broszkowicami były pewne obawy bo nie mogło wystąpić kilku zawodników / Kluska ,Serwatka , Szkółka , Nykiel / . Szczególnie trudno było ustawić na nowo obronę . Jednak zawodnicy którzy ostatnio wchodzili z rezerwy bardzo dobrze się zaprezentowali a wynik 2-1 / 2-1 / nie obrazuje naszej wyraźnej przewagi  .

Bramki dla naszej drużyny zdobyli Krzysiek Bobik i Grzegorz Noworyta a podającym w obu przypadkach był Maciek Szczyżyca .

Skład :  Hruby - K. Kosowski , Banaszak , Szczerbik , W. Kosowski , Noworyta /Serwatka /, T. Bartula , Jargus , Bobik , P. Woźniak / M .Ciemiera /,Szczyżyca .

Teraz w środę wyjazd do Bulowic . Wicelider sensacyjnie poległ 2- 8 w Palczowicach / czapki z głów dla Palczy / i pewnie będzie żądny rehabilitacji . Mecz może zdecydować o tym kto w tych rozgrywkach będzie na drugim miejscu . Szkoda ,że nie będziemy mogli wystąpić w najsilniejszym składzie , ba , z uwagi na termin środowy, w ogóle trudno będzie nam zebrać jedenastkę na ten mecz .

autor: ~Bulowice 2014-05-28 22:31:50

avatar Panowie dzięki za fajny mecz :)