Końcówka sezonu

• autor: skawap, 2014-06-25 22:07

W dwóch ostatnich meczach  sezonu nasi zagrali tak jak zwykle czyli fundując sympatykom huśtawkę nastrojów . Na boisku lidera w Gierałtowicach drużyna jakby wystraszyła się " lotniska " i upału .  Niektórzy odczuwali też " trudy " weekendu , inni wybrali pozapiłkarskie  atrakcje niedzieli . W efekcie goła ,  nie w pełni dyspozycji   jedenastka musiała stawić czoła zmotywowanym , pobudzonym i agresywnym gospodarzom . Ci chcieli postawić kropkę nad  " i " do awansu do kl. A i pewnie ja postawili . Zagęścili  swoja połowę  i kierowali długie piłki do harcującego w przodzie Marcina Ćwiertni . Ten był za szybki dla naszych zawodników    . Nasi zaczeli grać jak było 0-4 ale dwukrotnie trafiali   w poprzeczkę a raz w słupek . Tylko Maćkowi Szczyźycy udało się pokonać golkipera miejscowych .  Gratulujemy awansu Gierałtowicom .W ostatnim meczu sezonu w Podolszu Skawa pokonała Piotrowice  3-0 po dwóch bramkach Partyka Woźniaka / nasz napastnik  " zaginiony w akcji " wreszcie sie pokazał /  i Artura Serwatki . Dwie asysty zaliczył  Szczyżyca . Mecz ten można było wygrać wysoko bo rywale zagrali słaby mecz ale brakło nam skutecznosci .