PATRON MEDIALNY

Aktualności

Nadal niepokonani !

• autor: skawap, 2015-05-10 07:55

Nasza seniorska drużyna  kontynuuje znakomitą passę meczów bez porażki / 15 / w tych rozgrywkach  i wywiozła remis  1-1 / 0-0 / z niezwykle trudnego terenu wicelidera Hejnału Kęty . Gospodarze mocno zmotywowani sytuacją w tabeli dążyli do zwycięstwa , które pozwoliłoby im umocnić się na premiowanym awansem drugim miejscu . Mecz obserwowało  ok. 400 osób , w tym zawodnicy i kibice Bulowic / konkurent Kęt w walce o awans / trzymający kciuki za Podolsze . Była też spora grupa naszych wiernych  kibiców . Remis który jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem tego spotkania , najbardziej zadowala naszą drużynę .

W pierwszej odsłonie optyczną przewagę mieli kęczanie . Kilka razy oddali strzały z dystansu ale na posterunku był  pewnie interweniujący Łukasz Woźniak , który co godne podkreślenia do godz. 13.00 był w pracy na terenie Austrii ale przy wsparciu swojego taty Pawła zdążył na ten ważny mecz . Drugi nasz bramkarz Michał Woźniak nie może jeszcze jakiś czas grać ponieważ w weekendy odbywa specjalistyczny kurs z zakładu pracy  . Nasi byli cofnięci i realizowali założenia trenera Sebastiana Szewczyka  . W przekroju całego meczu najlepiej z naszych zawodników  prezentowali się  obrońcy Artur Serwatka ,Wiktor Kluska / odłożył pójście na wesele na na czas po meczu , podziękowania również dla jego małżonki  / i Damian Banaszak , którzy nie dopuszczali gospodarzy do sytuacji w polu karnym . Od początku drugiej połowy nasi ruszyli do bardziej zdecydowanych ataków i osiągnęli optyczną przewagę . W 50 ' Rafał Szkółka trafił w słupek . Mieliśmy też kilka rzutów rożnych . Na boisko weszli  rezerwowi , w tym Maciek Szczyżyca , który powrócił do gry po prawie 2 miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją . Ok. 83 'rywale ostro potraktowali w bocznym sektorze boiska Wojtka Kosowskiego . Do piłki podszedł lewonożny Banaszak i pięknym strzałem zdobył gola na 1-0 umieszczając piłkę za kołnierzem bramkarza w okienku przy długim słupku . Tego gola i inne bramki z poprzednich meczów można oglądnąć na youtube , Wielka radość ale chwilę potem sprawiedliwości stało się zadość bo przegrana byłaby krzywdząca dla miejscowych .  Po kilkudziesięciu sekundach pan sędzia Greń odgwizdał problematyczny  faul przy linii bocznej na wysokości piątego metra . Gospodarze rozegrali go skutecznie , ostra centra i piękny strzał głową , piłka odbija się jeszcze od słupka i wpada do bramki . 1-1 . Był to pierwszy stracony gol. w tej rundzie . Przez ostatnie kilka minut gospodarze próbowali zdobyć zwycięskiego gola a myśmy kontratakowali . Po gwizdku końcowym sędziego radość naszej drużyny z podtrzymania znakomitej passy i niedosyt kęczan .

W najbliższą niedzielę jedziemy do Piotrowic , gdzie o g. 17.00  rozpocznie się mecz .