PATRON MEDIALNY

Aktualności

Bezproblemowe zwycięstwo

• autor: skawap, 2015-05-19 08:25

W Piotrowicach łatwo pokonaliśmy gospodarzy 6-1 / 3-0 / . Już w 3 ' było 1-0 . Chwilę wcześniej Krzysiek Bobik został wycięty w polu karnym i rzut karny wykorzystał Damian Banaszak . W 16 '  Mateusz Żmuda odebrał piłkę obrońcom i ładnym strzałem  umieścił ją w okienku bramki piotrowiczan . 2-0 . W  20'  było już 3-0 . Tym razem pięknym strzałem z kilkunastu metrów popisał się Tomek Szczerbik . Kilkanaście minut po zmianie stron bardzo  mocno z 25 m uderzył Robert Kluska , piłki po rykoszecie od obrońcy nie opanował bramkarz i znalazła się w bramce  . 4-0 .  Dwie minuty potem było już 5-0 . Maciek Szczyżyca uderzył głową w kierunku bramki gdzie z bliska gola strzelił  Żmuda . Ten sam zawodnik znakomicie dysponowany tego dnia / podobnie jak Tomek Bartula który grał świetnie  w środku  / w 60 ' strzelił  swoją trzecią bramkę ładnym uderzeniem z kilkunastu metrów . 6-0 .

Od tego momentu w nasze szeregi wkradła się nonszalancja i rozprężenie  . Gospodarze byli w tym meczu bardzo słabi  i sfrustrowani swoją bezsilnością  / oprócz kilku młodych zawodników którzy skupiali się na grze w piłkę / , czego przykładem były zachowania osób funkcyjnych grających na boisku jak i tych stojących koło linii . Nasze zabawy skończyły się tym ,że konieczny był faul na 20 m i zawodnik gospodarzy popisał  się ładnym uderzeniem  w okienko zdobywając honorowego gola .  Kolejny krok w drodze do awansu do kl. A stał się faktem !

Za tydzień nasza drużyna pauzuje , w sobotę 30. maja o 17.00 gramy w Porębie .

Skład :  Ł. Woźniak - Szczerbik , Serwatka , W. Kluska , Banaszak - W. Kosowski , T. Bartula , R. Kluska , Bobik - K. Kosowski - Żmuda oraz Noworyta , Szkółka , Szczyżyca i Przystał .