Z Zaborzanką na remis

• autor: Tamal61, 2015-09-19 15:03

W sobotę 19 września na swoim obiekcie nasi trampkarze i juniorzy zmierzyli się z Zaborzanką Oświęcim. Najmłodsi adepci piłkarscy naszego klubu z drużyny trampkarzy po bardzo ładnej grze pokonali rywali 4:1 mimo, że warunkami fizycznymi wyraźnie ustępowali przeciwnikom. Jak jednak wiadomo o dobrym wyniku decydują przede wszystkim umiejętności. Trzy bramki dla naszej drużyny zdobył Adrian Fryc a jedną Cyprian Kołaczek.

Odwrotną sytuację obserwowaliśmy w meczu juniorów. Dopóki sił naszym zawodnikom starczało mecz był wyrównany z przewagą Skawy. Z upływem czasu goście zaczęli jednak udowadniać swoją wyższość bramkami i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla Zaborzanki. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Konrad Wiecheć oraz Rafał Feder. Mimo wysokiej przegranej juniorzy pozostawili po sobie dobre wrażenia przez dłuższą cześć meczu tocząc wyrównaną walkę z drużyną gości.