Nokaut i nadzieja

• autor: skawap, 2015-09-29 21:43

Ciężki nokaut na własnym boisku z Gorzowem 0-7 / 0-4 / .  Zaczęliśmy dobrze mając w pierwszych 15 minutach dwie dobre okazje bramkowe . Jednak rywalowi tego dnia wszystko wychodziło i był nadzwyczaj skuteczny . Skład : Ł. Woźniak - W. Kosowski , W. Kluska , Serwatka , Banaszak - Zemła , T Bartula , R. Kluska .K. Kosowski, Szczyżyca - Żmuda  oraz  Wiecheć , Górny , Szczygieł i debiutant w seniorach Patryk Fryc  .

W  niedzielę gramy o 15.00 na boisku lidera w Jawiszowicach . Przeciwnik pewnie już zapisał sobie trzy punkty i sporo bramek . Skawa na pewno  jednak nie podda się i powalczy w obecności swoich kibiców       " dumnych ze zwycięstwa i wiernych po porażce ".

Działacze i zawodnicy Skawy ze smutkiem przyjęli przed meczem wiadomość  o poważnym wypadku   w  zakładzie pracy naszego zawodnika Tomka Szczerbika .Koledze  Tomkowi życzymy wszyscy szybkiego powrotu do zdrowia i do naszej drużyny !

W związku z rezygnacją z pracy w klubie Sebastiana Szewczyka , Zarząd podjął starania o zatrudnienie nowego trenera dla drużyny seniorów. Sebastianowi dziękujemy na pracę  i grę w  naszym klubie , życzymy udanego zabiegu kontuzjowanego kolana , skutecznej rehabilitacji .i powrotu na boisko.

Od dnia 29 09 2015 r. nowym trenerem seniorów Skawy jest Andrzej Balon , b. trener trampkarzy i juniorów Unii Oświęcim a ostatnio seniorów Astry Spytkowice z którymi awansował  do kl A . Mamy nadzieję ,że nowy trener odbuduje morale i  formę naszego zespołu .