Trampkarze i juniorzy grali w Bulowicach

• autor: Tamal61, 2015-10-17 18:33

W niezbyt dobrych humorach wracaliśmy z Bulowic, gdzie nasi trampkarze i juniorzy rozgrywali dzisiaj (17.10.) swoje mecze. Trampkarze jak zwykle wykazali się dużą ambicją ale to było za mało na trochę starszych graczy gospodarzy. Nasi piłkarze przegrali mecz 1:0 a grali w składzie: Krowiarz (55'Folga) - Czajecki, Latuszek, Momot, Żmuda (31'Bojdoł) - Kurek (31'P.Kurzak), Kondek (45'Siwek, 55'Halbina), Paryła, Wicher (31'Matuszyk, 50'Turaczyk) - Kołaczek, Fryc.

Niestety znacznie słabiej zaprezentowali się juniorzy, którzy przegrali 10:0. Jedynym usprawiedliwieniem może być fakt, że do Bulowic nie pojechało z różnych przyczyn kilku podstawowych zawodników. Graliśmy w składzie: Kosędka - Momot, Pudlik, Fryc, Mazur - Stanek, Drzyżdżyk, Feder, Folga - Górny, Domeradzki