Słaby występ naszych piłkarskich nadziei

• autor: Tamal61, 2016-01-28 14:58

20 stycznia w Zatorze odbyły się turnieje z udziałem naszych zawodników. Pierwszy turniej dla zawodników rocznika 1997 i młodszych. Wyniki Skawy: Zatorzanka Zator I 0-6, LKS Palczowice 2-2 (Pudlik, Górny), Zatorzanka Zator II 0-6. Skład naszej drużyny: Górny, Fryc, Wiecheć, Szczepanik, Domżał, Stanek, Pudlik. Drugi turniej trampkarzy dla zawodników rocznika 2001 i młodszych. Wyniki Skawy: Zatorzanka Zator I 1-8, LKS Palczowice 2-6, Zatorzanka Zator II 0-7. Skład naszej drużyny: Kosędka, Momot, Czajecki, Paryła, Fryc, Kurek, Wicher, Mędrysa.

Jak widać po uzyskanych wynikach obie nasze drużyny zagrały żenująco słabo. Mimo wolnych dni od zajęć szkolnych bardzo duże grono zawodników nie stawiło się na turnieju z błahych powodów.