W sparingu do tyłu !

• autor: skawap, 2016-03-07 17:43

Olimpia Chocznia lider wadowickiej kl. B okazał się lepszy od naszej druzyny w drugim sparingu rozegranym na bocznym boisku w Zatorze .  Pierwszą połowę rozpoczeliśmy w optymalnym - jak na ten dzień -  skladzie i po kilkunastu minutach osiagnęliśmy przewagę a prowadzenie dał nam najmłodszy na boisku niespełna 17-letni Konrad Wiecheć . W drugiej połowie wkradł się w nasze szeregi lekki bałagan z powodu zmian  w składzie i w ustawieniu . Po to jednak są sparingi aby trener m.in. poznał możliwosci poszczególnych zawodników / w niedziele było ich 13-stu /  na róznych pozycjach . Kilka naszych błędów w tyłach  wykorzystali chocznianie i ostatecznie wygrali 3-1 . W pierwszej połowie w naszym zespole zadebiutował nowy zawodnik ,który jeśli zdecyduje się na grę w Podolszu będzie z pewnością mocnym punktem Skawy . Ciągle liczymy ,że do kadry w najbliższym czasie lub w trakcie sezonu powrócą nieobecni z róznych powodów  Rafał Szkółka , Maciek Szczyżyca , Damian Bartula , Michał Woźniak i paru innych . Do Grodziska natomiast wrócił Robert Kluska  a do gry w Przeciszovii  zgłasza akces Sławek Przystał . Obu zawodnikom życzymy powodzenia .

W najbliższą niedzielę o g.13.00 w Podolszu zagramy z liderem wadowickiej kl. A Narożem Juszczyn.