PATRON MEDIALNY

Aktualności

Orzeł pokonany !

• autor: skawap, 2016-04-17 07:55

Skawa wygrała z Orłem Witkowice  3-1 / 2-0 / . Zwycięstwo zasłużone chociaż rozpoczęliśmy mecz nerwowo z czasem opanowując sytuację . Orzeł to zupełnie inna drużyna niż jesienią czego dowodem był remis z liderem tydzień temu . Wygrana okupiona została jednak poważna kontuzją Wiktora Kluski , którego karetka po 35' gry , zabrała z boiska do szpitala . Nasz zawodnik to jednak twardy gość i z pewnością zrobi wszystko aby wrócić szybko gry  . Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia .

W 20 ' będący w polu karnym Wojtek Kosowski oddał mocny strzał , który sparował bramkarz gości ale był bezradny wobec dobitki Mateusza Żmudy . 1-0 . Nasz napastnik był również autorem drugiego gola w 43' kiedy to idealnie uderzył zewnętrznym fałszem z narożnika pola karnego . 2-0  . Po 8 minutach drugiej połowy nadeszła nad Podolsze wielka burza i sędzia musiał przerwać mecz na pół godziny . Konieczne było też poprawianie linii . Kilka minut po rozpoczęciu gry , drugą asystę w tych zawodach zanotował Wojtek Kosowski . Z lewej strony idealnie dośrodkował bratu Krzyśkowi , który ubiegł wybiegającego bramkarza gości i głową zdobył gola . 3-0 . Potem zdesperowani witkowiczanie ruszyli do ataków a myśmy kontrowali . Na minute przed końcem Orzeł strzelił honorową bramkę.

Kluczem sukcesu w tym meczu było opanowanie centrum boiska przez naszych środkowych graczy : Tomka Bartulę , Rafała Szkółkę i Łukasza Porębskiego oraz skuteczniejsza niż w Polance gra całego zespołu . Skład :  Ł. Woźniak - Zemła , W. Kluska , / 35 ' Nykiel/ ,  Serwatka , Szczerbik - K. Kosowski , T. Bartula , Szkółka ,/ 70' Wiecheć / W. Kosowski / 80' Górny /- Porębski - Żmuda .

W najbliższą niedziele zagramy o g. 17.00 w Malcu , natomiast wcześniej w sobotę na naszym boisku  o g. 10.00 trampkarze rywalizować będą  z Brzezinką a juniorzy  g. 11.30 z Porębą .