PATRON MEDIALNY

Aktualności

Grali najmłodsi

• autor: Tamal61, 2016-05-01 21:40

Na boisku Orlika w Brzezince w dniu 1 maja odbył się turniej chłopców z rocznika 2005 i młodszych. Po wygraniu grupy E orlików, naszej drużynie przyszło rywalizować w mocniejszej grupie D. Grano 15 minut bez przerwy. W zespole występował bramkarz + 6 zawodników w polu.

Wyniki Skawy: LKS Poręba Wielka 0 - 2, LKS Iskra Brzezinka 0 - 2, KS Soła II Oświęcim 0 - 0, LKS Sygnał Włosienica 1 - 2 (bramka: Igor Mędrysa). Nasza drużyna zajęła 4 miejsce i utrzymała się w grupie D na kolejny turniej. Spadła KS Soła II Oświęcim. Awans i zwycięstwo wywalczyła LKS Iskra Brzezinka.

Skład w jakim wystąpiliśmy w turnieju: Folga - A. Wesecki, Żmuda, Bojdoł, Turaczyk, Mędrysa, Wicher, Banaszak, D. Wesecki, Matuszyk, W. Kurzak