PATRON MEDIALNY

Aktualności

Dwa oblicza w Kętach

• autor: skawap, 2016-06-15 11:55

Dwie różne połowy oglądali kibice w Kętach . W pierwszej gdzie mogliśmy przegrywać wyżej niż 0-2  oraz w drugiej gdzie przy lepszej skuteczności mogliśmy przy stanie 1-2 strzelić jeszcze 3 bramki i utrzymać zwycięstwo .

Mecz graliśmy w eksperymentalnym ustawieniu bo na środku obrony zagrał nasz najskuteczniejszy napastnik Mateusz Żmuda  i  z Rafałem Zemłą , który zagrał na pozycji wysuniętego napastnika .Obaj radzili sobie dobrze . Gospodarze od początu meczu przejęli inicjatywę  . Już w 5 ' objęli prowadzenie po uderzeniu z 18 m  w okienko . Potem nadal atakowali zagrażając naszej bramce ale byli nieskuteczni . Gola na 2-0 strzelili natomiast po ewidentnym spalonym . Boczny sędzia jeszcze kilka razy nie nadążał za akcją i z tych akcji było duże zagrożenie  dla naszej bramki .  Po kilku minutach drugiej połowy Konrad Wiecheć , najmłodszy zawodnik na boisku popisał się pieknym strzałem z 17 m w okienko  strzelająć gola kontaktowego na 2-1 . Gol był efektem świetnej kontry w wykonaniu Łokasza Porębskiego i Zemły . Od tego momentu przez pół godziny przeważaliśmy mając trzy świetne okazje na strzelenie bramki . Ponieważ tego nie zrobiliśmy w końcówce gospodarze po składnej akcji zdobyli bramkę na 3-1 .

Skład : Ł. Woźniak - K. Kosowski , Żmuda , Nykiel , Szczerbik - W. Kosowski / 80' Górny / , D. Bartula , T. Bartula , Wiecheć - Porębski , Zemła .

W sobotę 18 czerwca ostatnia kolejka kl. A . W Podolszu w meczu derbowym o g. 17.00 zagramy z Zatorzanką Zator . Goście pewnie będą żądni zwycięstwa na koniec sezonu  bo nie liczyli się w walce o awans do kl. A , pomimo śląsko-przeciszowskich wzmocnień . Mamy nadzieję , że nasza drużyna mimo kłopotów kadrowych powalczy o zwycięstwo w tym meczu . Zapraszamy kibiców Skawy i symptyków piłki nożnej z całej gminy na to z pewnością interesujące spotkanie .