FESTYN NAD SKAWĄ

• autor: skawap, 2016-07-01 22:00

W weekend  9 - 10 lipca Zarząd LKS " Skawa " organizuje festyn na swoim obiekcie na który serdecznie zapraszamy mieszkańców Podolsza i okolicy .

W sobotę biesiada taneczna od godz. 20.00 prowadzona przez Jerzego Jarskiego / DJ-a  Jerry+ / . Wstęp za cegiełką wsparcia / 10 zł / . Na miejscu bufet więc prosimy o nie wnoszenie różnego rodzaju  napojów .

W niedziele o 16.00 mecz oldbojów   " KRZOKI " vs " WŻENIENI " . W " Krzokach "  zagrają b. zawodnicy Skawy i innych klubów  , którzy od urodzenia byli mieszkańcami Podolsza a obecnie są nimi albo wyemigrowali do swoich małżonek  .  Ich rywalami będą " Wżenieni " czyli gracze którzy posiadają małżonki  podolszanki ale pochodzą z innych miejscowości  . Wiek  uczestników meczu to co najmniej 30 lat , wyjątkowo przy trudnościach ze skomplementowaniem składu  mogą być młodsi ale z wykluczeniem udziału  zawodników ,  którzy grali w ostatnim sezonie w jakimś klubie .             " Selekcjonerem " Krzoków wybrano Piotrka Krowiarza do którego winni zgłaszać się chętni do gry w jego zespole . Z kolei Wżenionych zbiera  B. Bartula  . Mamy nadzieję na liczny udział w meczu graczy Skawy z lat 80-tych i 90-tych .  Panowie , w tym roku 30-lecie reaktywacji Klubu , wspomnijmy młode lata .

Po meczu druga cześć biesiady tanecznej .