Nowi zawodnicy w " Skawie "

• autor: skawap, 2016-08-02 13:20

Zgodnie z zapowiedziami w naszym klubie pojawili się nowi zawodnicy . Jest to  to konieczność aby wzmocnić skład z powodu przedłużającej się absencji kilku podstawowych w ub. sezonie zawodników   / Szkółka , W. Kluska , Szczyżyca / oraz z braku zainteresowania graniem w seniorach ze strony naszych wychowanków kończących wiek juniora  .                                                                                                               Do drużyny seniorów pozyskano na zasadzie transferów definitywnych  :

- Marcina Ćwiertnię rocznik 1992 ,mieszkańca Przybradza reprezentującego ostatnio Pogórze Gierałtowice , bramkostrzelnego napastnika / co udowodnił w sparingu w  Spytkowicach strzelając dla nas  2 gole / , w naszej drużynie grają dwa kuzyni Marcina : Tomek i Damian  .

- Mirosława Zemłę rocznik 1989 , mieszkańca Polanki reprezentującego przez kilka ostatnich lat Sołę Łęki , ogranego w lidze okręgowej zawodnika II linii , gracz ten jest znany naszym kibicom i zawodnikom bo pracuje w punkcie skupu złomu w Podolszu ,

- Krzysztofa Kubielę rocznik 1999 , mieszkańca Palczowic , grającego dotychczas  w juniorach " Palczowic " , utalentowanego 17latka , który wzmocni rywalizację wśród młodzieżowców o miejsce w seniorach .

Ze " Skawy " do Palczowic  wrócił Tomek Czopek , który z uwagi na pracę nie był w stanie od wiosny b.r. regularnie trenować i występować w naszej drużynie . Tomek , dziękujemy  Ci  za występy w naszym zespole . Nie daj wiary słowom  ze strony osób zainteresowanych Twoim powrotem do Palczowic  ,  bo to one  prowadziły nieuczciwą grę przy Twoim transferze powrotnym .

W najbliższy piątek o g. 18.00 nasza drużyna zagra w Polance w meczu I rundy Pucharu Polski . Zwycięzca gościć będzie w środę 10 sierpnia IV-ligową Unię Oświęcim .

W sobotę 13 sierpnia o g.17.00 inauguracja kl. A . W Podolszu  gościć będziemy Górnika Brzeszcze . Zapraszamy serdecznie naszych kibiców  i sympatyków . Trampkarze i juniorzy rywalizację w zreformowanych rozgrywkach ,  rozpoczną  w sobotę 20 sierpnia meczami u siebie z Gorzowem .