Startują trampkarze i juniorzy !

• autor: skawap, 2016-08-18 21:38

W sobotę 20-go sierpnia meczami o g. 10.00 i 11.30 z Gorzowem ,  rozgrywki inaugurują nasi trampkarze i juniorzy . Ich rozgrywki zostały zreformowane poprzez połączenie  II i III ligi . W drugiej kolejce wyjazd juniorów do Bobrka i pauza trampkarzy z powodu wycofania się z rozgrywek ich rówieśników z Broszkowic .

Miejmy nadzieję,że nasi młodzi zawodnicy wraz z końcem wakacji mocniej zaangażują  się w treningi i w mecze . Wiek juniorza skończyło tylko 2 zawodników . Nikt nie zgłosił rezygnacji i nikt też nie otrzyma z całą pewnością   zgody na ewentualne przejście do innego klubu . Możliwe ,że sklad wspierać będą też zawodnicy z kadry seniorskiej Konrad Wiecheć i Krzysiek Kubiela oraz najstarsi zawodnicy z trampkarzy . Zapraszamy do gry zawodników , którzy jakiś czas temu zaprzestali uczestniczenia w zajęciach i meczach .