PATRON MEDIALNY

Aktualności

Porażka z faworytem

• autor: skawap, 2016-08-21 10:23

Tylko pierwsze 45 minut nasza drużyna zdołała zagrać jak równy z równym w Rajsku  . Na drugą połowę nasi wyszli zdekoncentrowani pomimo wskazówek trenera i od razu dali sobie strzelić w pierwszej akcji na 3-1  a minute potem było 4-1 . Brakło Artura Serwatki naszego stopera który zszedł w przerwie z powodu kontuzji co zdezorganizowało nasze szyki .Ponadto w wyjściowym  składzie brakło jeszcze kilku innych naszych graczy a przecież rywal to faworyt ligi .

W pierwszej części gospodarze też mieli optyczną przewagę ale za dużo z tego nie wynikało . Pierwszą bramkę zdobyli w 10 ' po akcji swoją prawą stroną  . Po atakach z tej strony zdobyli prawie wszystkie swoje bramki . W 30 ' rozegraliśmy kombinacyjnie rzut rożny ale brakło szczęścia pod bramką . Kilka minut potem strzał Wojtka Kosowskiego zatrzymał ręką  obrońca Rajska a karnego na gola pewnie zamienił Damian Bartula .1-1 . W 40 ' nasi interweniowali w polu karnym a na symulację napastnika nabrał się sędzia i w efekcie gol na 2-1 . Potem po przerwie nieszczęsne 2 minuty i 4-1  . Potem gospodarze atakowali ale nasi grali lepiej w obronie a ostatecznie mieli oparcie w Łukaszu Woźniaku . Na 10 ' przed końcem miejscowi jednak zdobyli gola na 5-1 . Należał sie nam jeszcze karny na faul na Mateuszu Żmudzie / szacun bo grał z kontuzją /  ale sędzia wyciagnął go przed 16stkę . Należy wspomnieć jeszcze o Kubie Fliśniku , który był naszym wyróżniającym się zawodnikiem w tym meczu i radził sobie skutecznie z roślejszymi obrońcami Rajska tak ,że to oni często musieli korzystać z pomocy masażysty po przepisowych ale twardych akcjach naszego zawodnika  .

W najbliższą sobotę o 17.00  gramy z Gorzowem w Podolszu i miejmy nadzieję ,że kadra będzie szersza . Interesuje nas tylko zwycięstwo !

W sobotę nie graja trampkarze gdyż ich rywal z Broszkowic wycofał sie z rozgrywek . Juniorzy o g. 10.00 wyjeżdżają do Bobrku !

Skład w Rajsku : Woźniak - Szczerbik , Serwatka / 46, Wiecheć / ,Zemła M , Banaszak - Zemła R. Bartula T. Bartula D . Kosowski W. /75, Kubiela / - Fliśnik , Żmuda