Przegrana z faworytem rozgrywek

• autor: skawap, 2017-04-13 10:36

W meczu z Rajskiem trudno było liczyć o punkty ponieważ jest to zespół bardzo silny kadrowo , w większości składający się z b. III-ligowców . Rywalizuje z Zatorem o awans i jeszcze w zimie wzmocnił skład . Nas zespół do tego meczu przystąpił z osłabionym składem bo w porównaniu do poprzedniego meczu w Brzeszczach nie mogli zagrać kontuzjowani Sowa i Porębski i chory Serwatka . Dodajmy ,że z jesiennego składu brakuje Ćwiertni / wyjazd za granicę do pracy / , Szczerbika / rezygnacja z gry z powodów rodzinnych / , M. Zemły / odszedł do Malca / i R. Zemły / nie podjął treningów / .

Rywal w pierwszej połowie szybko osiągnął przewagę i pierwszą bramkę zdobył w 17 minucie . Do przerwy było 0-3 . Na początku drugiej połowy goście rzucili się do natarcia aby rozbić naszą drużynę ale nasi podjęli walkę i mecz się wyrównał . Zawodnicy Rajska dopiero w 85 ' zdobyli gola na 0-4 . Wcześniej nasz bramkarz Przemek Rusinek / b. zawodnik juniorów Rzyk i Bulowic / obronił karnego . Zadebiutowali też w seniorach juniorzy  Sławomir Drzyżdżyk i Marcin Folga .

W Wielką Sobotę o g. 16.00  gramy w Gorzowie bardzo ważny mecz z ostatnią drużyną ligi . Mówi się    " do trzech razy sztuka "  i  liczymy na pierwsze zwycięstwo Skawy w tej rundzie .

Skład na Rajsko ;  Rusinek - Szczyżyca , Nykiel , Banaszak , Wiecheć /85' Drzyżdżyk /  Kosowski W.  / 75' Kubiela /  , Bartula T.. , Bartula D. , Ochman , Zieliński / 88' Folga / , Żmuda .