PATRON MEDIALNY

Aktualności

Katastrofa w koncówce

• autor: skawap, 2017-05-19 16:59

Do 75 ' w Kętach gospodarze prowadzili z nami 2-1 . Do tej pory mecz był wyrównany , na remis , dwukrotnie trafiliśmy w słupki . W końcówce dały sie jednak znać braki kadrowe / kontuzje Ochmana , Zielińskiego i Wiechcia  , pauza Żmudy za kartki /  . Prosty błąd przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy i bramka na 3-1 . Potem za bardzo się otwarliśmy chcąc cos strzelić , co skrzetnie wykorzystali miejscowi wyprowadzajac zabójcze kontry .

Po kilkunastu minutach wyrównanej gry  gospodarze zdobyli gola na 1-0 ze spalonego co nie zauważył spóźniony boczny sędzia . W 17' ładna akcja lewą stronę rozpoczęta przez Wojtka Kosowskiego i centra Konrada Wiechcia . Strzał głową Maćka Szczyżycy obronił bramkarz ale był bezsilny przy jego dobitce . 1-1 .  W 20' Damian Bartula z wolnego trafia w słupek . W 25 ' za odczuwającego skutki urazu z poprzedniego meczu Wojtka Zielińskiego wszedł niespełna 17-letni Bartosz Domżał dla którego był to poważny debiut w seniorach / nie licząc kilku minut w poprzenich meczach / i junior ten zostawił dużo serca i ambicji na boisku . Chwile potem Hejnał zdobył gola na 2-1 strzałem z szestnastki .  W drugiej połowie przejęliśmy inicjatywę . W 57' po zagraniu Szczyżycy Kosowski trafił w słupek . Kilka minut potem kolejne  dobre podanie ze skrzydła Szczyżycy i strzał z 20m Wiechcia,  który bramkarz z trudem wypluł na róg . Chwile potem " Franek " zaczał odczuwac skutki urazu .  Ostatnie kilkanascie minut to niestety przykra sytuacja .

W sobotę o 16.00 gramy w Witkowicach , o 10.00 trampkarze zagraja w Podolszu z Polanką .

Przez weekend na naszym obiekcie biwakują uczestnicy Ogółnopolskiego Spływu Kajakowego Skawa-Wisła 2017 .

W niedzielę o 11.00 na naszym obiekcie odbęda się również Biegi na dystansach od  800-1200 m dla dziewczat i chłopców / osobno /  w katagoriach wiekowych  2001- 2003 oraz 2004- 2006 organizowane przez Radę Powiatową LZS w Oświecimiu . Jest do zdobycia 12 pucharów / Zapraszamy .

Skład w Kętach ; Sowa - T. Bartula , Nykiel , Serwatka , Banaszak , Szczyżyca , D. Bartula ,Porębski , W. Kosowski , Zieliński /25' Domżał /, Wiecheć / 80' Drzyżdżyk / .