Pechowe Witkowice

• autor: skawap, 2017-06-06 11:12

W Witkowicach prowadziliśmy po 25 minutach dwa do zera,  po dwóch karnych w odstępie 2 minut pewnie strzelonych przez Damiana Bartulę . Chwilę potem sędzia winien jeszcze odgwizdać trzeci po ewidentnej ręce obrońcy . Trwał nasz napór na bramkę gospodarzy .Niestety kilka minut potem D. Bartula doznał poważnej kontuzji kolana , której skutki w tej chwili trudno określić . Jej okoliczności i skutki miały decydujący wpływ na gre naszego zespołu ,ponadto w 70min. musial zejść z urazem Maciek Szczyżyca  , co wykorzystali w koncówce gospodarze wygrywając ostatecznie mecz 3 do 2 . Rok temu również w meczu z Witkowicami doznał poważnej kontuzji Wiktor Kluska , który z tego powodu nie gra do dziś . Trzeba zaznaczyć ,że oba urazy nie były skutkiem jakiejś brutalności ze strony witkowiczan ale były efektem walki na boisku .