LKS "Skawa" Podolsze - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Bądź na bieżąco - polub!

Kanał YouTube

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 395, wczoraj: 124
ogółem: 855 099

statystyki szczegółowe

PATRON MEDIALNY

Aktualności

Damy radę !

  • autor: skawap, 2017-08-11 21:36

          Pomimo wielu przeszkód z nadzieją przystępujemy do kolejnego sezonu w kl. A . Przeszkody to przede wszystkim poważne  kontuzje kilku naszych  wychowanków a zarazem podstawowych zawodników . Inni zdrowi niestety nie wspierają swoich kolegów . Dobrze ,że przynajmniej  stoją na wale podczas meczu . Niestety wielu b. zawodników i  mieszkańców Podolsza nie interesuje się klubem , nie chodzi na mecze , nie wspiera go  itd . Faktem jest ,że nie jest dużo lepiej w innych miejscowościach ale to male pocieszenie . Gdzie patriotyzm lokalny , gdzie wspomnienia z młodych lat , ...... Zapraszamy na LKS !!! 

           Jak już informowaliśmy trenerem seniorów został Wojciech Jurkowski , absolwent kursu trenerskiego UEFA A , swego czasu zawodnik klubów 4. i 5. ligowych  . Młody trener  ma trudne zadanie bo kadra zespołu jest  szczupła a rywale w kl.A bardzo mocni . 

           Z kadry wiosennej ubyli  D. Bartula  / kontuzja / , W. Kosowski / zrezygnował z gry / , D. Ochman / Górnik Brzeszcze / , P. Rusinek / LKS Rzyki / ,

           Do Skawy przyszli i są już potwierdzeni oficjalnie  do gry ;  Karol Kadela  , b. czołowy zawodnik Zatorzanki /po ponad rocznej  przerwie w grze/ , Kamil  Guzdek , b. czołowy zawodnik Zatorzanki /po krótkiej pauzie w grze / , Maciek Zieliński z Zatora brat naszego  czołowego gracza Wojtka , Konrad Całus b. zawodnik Przeciszovii po dłuższej przerwie w grze , Patryk Folga młody zawodnik  z LKS Palczowice  , Dawid Chowaniak i Mateusz Szczepaniak  młodzi zawodnicy innych drużyn juniorskich po krótkiej przerwie w grze oraz Konrad Kędzierski , pasjonat sportu , syn współzałożyciela klubu,  który  będzie naszym rezerwowym bramkarzem . Liczymy ,że w trakcie rundy do gry po kontuzji wróci Krzysiek Kosowski . Jest też zapewnienie ze strony czołowego  b. zawodnika jednego z bliskich klubów ,że niedługo dołączy do nas  po powrocie z zagranicy . Żyjemy nadzieją ,że w końcu do gry w naszym klubie wrócą też inni nasi  zawodnicy  a w szczególności wychowankowie .  Cieszymy się ,że w klubie są nadal zawodnicy którzy w rundzie wiosennej obronili kl. A . Pomimo tego kadra zespołu jest niezbyt liczna tym bardziej ,że czeka nas 13 meczów w tej rundzie a wielu zawodników nie może zagrać we wszystkich meczach z różnych osobistych  powodów . Liczymy na ich zaangażowanie i lojalność wobec kolegów i klubu . 

            W sobotę 12 sierpnia o 17.00 w Kętach gramy w inauguracji ligi z jednym z jej  faworytów  zespołem Hejnału . Potem mamy dwa mecze u siebie w Podolszu  w kolejne soboty o 17.00 z Witkowicami i z Grojcem . Zapraszamy na te mecze ! 

   

    


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [231]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Logowanie

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » B-klasa

Najnowsza galeria

Palczowice -Skawa by T. Hruby 19 04 2014
Ładowanie...

Kontakt

e-mail:

[Pokaż e-mail]