Juniorzy na turnieju „ Orlika „ w Bachowicach

• autor: skawap, 2010-11-23 18:22

Nasza drużyna juniorów wzięła udział w turnieju na nowym obiekcie „ Orlika „ w Bachowicach . Zagrały tam także drużyny : „ Borowika „ Bachowice , „ Astry „ Spytkowice i „ Grodu „ Grodzisko  . Z nieznanych organizatorom przyczyn nie przyjechały na turniej anonsowane ekipy z Rusocic i Palczowic .

Mecze  trwały po 20 ‘ a drużyny spotykały się dwukrotnie .Ponieważ turniej był towarzyski w każdym zespole grali też gościnnie zawodnicy innych klubów jak „ Unii „ Oświęcim , „ Skawy „ Wadowice czy „ Zatorzanki „ Zator . Niestety w pierwszym meczu turnieju przyszło  nam spotkać się   z ogranymi na „ Orliku „ gospodarzami  a ponadto nie zdążyli jeszcze dojechać  wszyscy nasi  zawodnicy . W efekcie przegraliśmy 0-3 . Przed kolejnym meczem  dołączyli  już dwaj Damianowie  B.  i rozbiliśmy Grodzisko 5-0 . Wygraliśmy też następny mecz  3-1 ze Spytkowicami . W innych meczach I rundy Spytkowice przegrały 0-2 z Bachowicami i pokonały Grodzisko 4-0 . Bachowice rozgromiły Grodzisko 7-1 .  W rundzie rewanżowej zremisowaliśmy 3-3 z gospodarzami  a sami temu jesteśmy sobie winni bo nasza skuteczność  była katastrofalna a i przytrafiły się nam też duże błędy w defensywie , zagraliśmy najsłabszy mecz. W kolejnym spotkaniu  wygraliśmy z Grodziskiem 3-0 , w takim samym stosunku z tym zespołem wygrali spytkowiczanie . Gdy w meczu z  opadającymi z sił Bachowicami lepsi okazali się spytkowiczanie  wygrywając  2-0  i w kolejnym meczu  gospodarze w regulaminowym czasie gry przegrywali niespodziewanie  0-1 z Grodziskiem,  sytuacja była arcyciekawa .   O zwycięstwie w turnieju decydowałby ostatni mecz pomiędzy   „ Skawą „ i „ Astrą „  . Niestety miejscowy sędzia bezpodstawnie przedłużył mecz o kilka minut w czasie których „ Borowik „ strzelił  dwie bramki wygrywając mecz a tym samym zwyciężając w turnieju  . Trudno się dziwić ambitnym grodziszanom ,że nie utrzymali  po meczu nerwów na wodzy , zresztą popierały ich także dwa pozostałe zespoły . Tym samym ostatni mecz turnieju  Podolsza ze Spytkowicami był tylko meczem o II miejsce . Nasi zawodnicy zagrali chyba najlepsze swoje  spotkanie wygrywając 4-1 . Miejscowi działacze spisali się na medal : zawodnicy otrzymali posiłek , ciepłe i zimne napoje  , do Podolsza przywieźliśmy też efektowny puchar  .  Nasz skład : Dawid Pytel – Artur Serwatka , Mateusz Jargus , Wojtek Kosowski ,Marcin Bartula ,Damian Matuszyk , Damian Brandys i Damian Bartula . Szkoda ,że z powodu choroby , zajęć w szkole lub spotkań ministranckich a może w braku chęci nie wzięli udziału w turnieju inni nasi juniorzy .

autor: IwekaI 2010-11-23 21:57:15

Profil IwekaI w Futbolowo no chyba nie?